kule 2013-09-14 O POHÁR ODSTŘELOVAČE KVV PLZEŇ - Doupov výsledky

2013-09-14  O POHÁR ODSTŘELOVAČE KVV PLZEŇ - Doupov výsledky

16.09.2013

Ahoj kamarádi střelci,
14.09.2013 se konal na Doupově na PS Plešivec závod z odstřelovací pušky do 500 m. Tento nese název: "O POHÁR ODSTŘELOVAČE KVV PLZEŇ". Tímto chci ještě jednou poděkovat KVV Plzeň, KVV Karlovy Vary, KVZ Tachov a vůbec všem, kteří se na hladkém průběhu celého závodu podíleli. Dík patří všem závodníkům, kteří se chovali velmi disciplinovaně. Také se chci jménem svým i zbytku pořadatelů omluvit za drobné nedostatky, které vznikly. Mějte s námi trpělivost, pořádali jsme podobný závod poprvé.

Pro všechny, kterým se tato soutěž líbila si dovoluji oznámit, že na příští rok máme přislíbené 2 závody v těchto termínech:
28.6.2014 Doupov - PS Plešivec (jednalo by se ostejný závod jako teď, možná bude i 700 m).
13.9.2014 Doupov - střelnici budeme přesně vědět až po dohodě s AČR, doufáme, že se podaří jiná střelnice s možností 1000 m.

Takže ještě jednou všem zúčastněným díky. Těšíme se samozřejmě i na nové účastníky. Aleš a Monika - Zbraně Liberec.

zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna