kule CZECH SNIPER CUP 2016 - 2 - výsledky

CZECH SNIPER CUP 2016 - 2 - výsledky

28.03.2016

Ahoj kamarádi střelci,

dne 20.2.2016 se konalo 1. kolo 2. ročníku české odstřelovačské ligy CZECH SNIPER CUP 2016. Střílelo se na vzdálenosti 100 - 375 m. Závodu se celkem zúčastnilo 50 střelců.

1. místo - Milan Bartoň s nástřelem 497 b
2. místo - Vladimír Skalický s nástřelem 486 b
3. místo - Jakub Richter s nástřelem 484 b

Za organizační team chci poděkovat všem závodníkům za účast a bezproblémový průběh závodu. Počasí nám vyšlo, i když to ráno cestou na závody vypadalo všelijak. Trošku se nám tentokrát soutěž díky drobným technickým problémům protahovala. Ne vždy vše klapne tak, jak bychom si přáli. Nicméně vše dobře dopadlo a kolem 16:30 proběhlo vyhlášení a ukončení závodu. Přece jenom jednu chybu to mělo. Po vyhlášení výsledků došlo k výměně 2. a 3. místa. Podobnou situaci jsme měli vloni při prvním závodu. Bylo by dobré, aby si všichni závodníci zkontrolovali výsledky v čase vyhrazeném pro protesty. Neřešte prosím protesty po vyhlášení. Je v tom zbytečný nepořádek. Na fotografii vítězů je tedy špatné pořadí. Přesto: "Sláva vítězům, čest poraženým."

Děkuji za pozornost. Aleš Chudoba. xxx

zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna