kule HECKLER & KOCH v Liberci

HECKLER & KOCH v Liberci

16.09.2016

Vážení zákazníci,
opět se jdeme pochlubit rozšířením našeho sortimentu. V průběhu léta jsme zapracovali na značce HECKLER & KOCH. Ve spolupráci s dovozcem jsme uspořádali 2 předváděcí dny na střelnici v Ludvíkovicích a postupně jsme tyto zbraně zařadili do naší nabídky.

Firmu HECKLER & KOCH není potřeba nijak zvlášť představovat. Jedná se o tradičního německého výrobce, jeho zbraně vynikají nadprůměrnou kvalitou. Když se podívám na služební pistole s polymerovým rámem, asi mohu s klidným svědomím říci, že se HECKLER & KOCH svou modelovou řadou P30 a SFP dostal na špičku ledovce. Pistole vynikají kvalitou, ergonomií a výtečným dílenským zpracováním. Modelová řada pušek MR v rážích .223 REM a .308 WIN je po léta uznávanou veličinou mezi střelci.

V naší nabídce naleznete:
- pistole řady USP, P30 a SFP
- pušky řady MR
- samonabíjecí verzi MP5

Samozřejmě nejsme schopni držet celou modelovou řadu HECKLER&KOCH skladem. Na vyžádání Vám rádi zjistíme cenu a dostupnost méně obvyklých modelů.

JEN CHYTŘÍ VOLÍ KVALITU.

Děkujeme za pozornost. Team Zbraně Liberec.

zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna