kule RITTER & STARK poprvé v Čechách !

RITTER & STARK poprvé v Čechách !

12.06.2017

Vážení zákazníci, kamarádi střelci,

dovolujeme si touto cestou oznámit, že jsme dnes přivezli do našeho obchodu rakouské sportovní a taktické pušky RITTER&STARK. Tyto precizně vyrobené pušky jsou v Čechách novinkou. Zpracování fantastické, výborné spouště. Unikátní jsou výrobcem vyráběné hlavně, kdy vývrt je vyroben elektroerozí (tedy hloubením). Tovární nástřelky ke každé zbrani do 0,5 MOA. Ceny se pohybují od 129.900 do 198.900 Kč dle modelu a provedení.

Zbraně Liberec jsou dnes největší speciálkou pro odstřelovačské a sportovní pušky. Nikde v republice nelze nalézt tak širokou nabídku tohoto typu pušek. Z naší nabídky připomenu ruské pušky ORSIS a italské VICTRIX ARMAMENTS. Samozřejmě držíme i levnější kategorii jako např. ČZ, SAVAGE, TIKKA... Z příslušenství vypíchnu optiky SCHMIDT&BENDER, které jsou právem označovány za jedny z nejlepších. Dále nabízíme vynikající taktické bipody FORTMEIER.

Děkuji za pozornost.

Za Zbraně Liberec - Aleš Chudoba

zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna