kule VICTRIX ARMAMENTS poprvé v Čechách !

VICTRIX ARMAMENTS poprvé v Čechách !

20.12.2016

Vážení zákazníci, kamarádi střelci,

dovolujeme si touto cestou oznámit, že jsme včera přivezli do našeho obchodu italské sportovní a taktické pušky VICTRIX ARMAMENTS. Tyto precizně vyrobené pušky osazené škrabanými hlavněmi BENCHMARK jsou v Čechách naprostou novinkou. Zpracování fantastické, spouště na fouknutí. No a navíc jsou nesmírně sexy. Italové prostě zbraně vyrábět umí nejen kvalitně, ale i líbivě. Ceny se budou pohybovat od cca 130.000 do 180.000 Kč dle modelu a provedení. Budeme se snažit co nejdříve vše dostat do naší nabídky.

Troufám si říci, že Zbraně Liberec se tímto stává skutečnou speciálkou pro odstřelovačské a sportovní pušky. Nikde v republice nelze nalézt tak širokou nabídku tohoto typu pušek. Z naší nabídky připomenu ruské pušky ORSIS, které dovážíme také. Samozřejmě držíme i levnější kategorii jako např. ČZ, SAVAGE, TIKKA... Z příslušenství vypíchnu optiky SCHMIDT&BENDER, které jsou právem označovány za jedny z nejlepších. Dále nabízíme vynikající taktické bipody FORTMEIER.

Děkuji za pozornost.

Za Zbraně Liberec - Aleš Chudoba

zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna