kule Zákaz zbraní

Zákaz zbraní

14.05.2014

Dobrý den,

před několika dny jsem obdržel informaci o nových webových stránkách www.ZakazZbrani.eu. Tyto stránky vytvořil s podporou LEXu můj známý. Pokud se rozhodnete je navštívit, zjistíte, že tam naleznete perfektně a srozumitelně zpracovaný přehled informací o tom, jak nám chce Evropská unie v budoucnosti zatopit. Zároveň je tam podrobný návod ke krokům, které může kdokoliv z nás podniknout, aniž by ho to stálo nějaké velké úsilí.

Nepodceňujte prosím tento problém. Neseďte nečinně na zadku a nekoukejte se, jak si s Vámi chtějí mocipáni z EU vytřít opět zadek. Za cca 15.000,- EUR měsíčně bych také vymýšlel kraviny, abych se zviditelnil. Ony to v zásadě nejsou kraviny, ale velmi dobře promyšlená taktika. Proč myslíte, že nás chce EU odzbrojit? Je to jednoduché, protože se bojí, že za ty jejich lumpárny by se lidé mohli jednou zvednout a začít jednat. Vždy se lépe kočíruje ten, kdo se nemůže bránit.

odkaz zde: http://www.zakazzbrani.eu/

Pro majitele prodejen a střelnic. Vytiskněte prosím plakát a informujte všechny Vaše zákazníky a návštěvníky.

Děkuji za pozornost. Aleš Chudoba.

zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna