kuleTričko - boj proti regulaci zbraní EU - vel. XXLTento produkt je dočasně nedostupný

Vážení přátelé,
každý z Vás určitě zaznamenal snahu EU, která chce omezit držení zbraní normálním lidem.

Je několik skupin v naší zemi, které se snaží proti této snaze bojovat všemi silami. Hodně za nás bojují LEX, PETICE pana Černého, Českomoravská myslivecká jednota, Ministerstvo vnitra a spousta politiků…..

Ve spolupráci s LEXem, Peticí, ČMMJ, AOBP, AVPZS, firmou Afa Proj a Proarms jsme vymysleli následující taktiku. Tato perfektně zapadá do dnešní politické situace. Téma odzbrojení je velmi živé a je potřeba, aby neupadlo v zapomnění. Tedy je nutné vytvořit propagandu, která bude běžným lidem ukazovat, o co se skutečně jedná.

ZAKOUPENÍM TRIČKA PODPOŘÍTE JAK SEBE, TAK TY, KTEŘÍ ZA NÁS BOJUJÍ !!!

Další kroky, co pro to můžete udělat najdete níže v detailních informacích.

Obvod hrudi 122cm

PROSÍME O STRPENÍ PŘI OBJEDNÁNÍ PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ, VZHLEDEM K VELIKÉMU ZÁJMU O TYTO MATERIÁLY NESTÍHAJÍ VÝROBCI VYRÁBĚT. DÁLE PROSÍME O ZVÁŽENÍ DANÉ OBJEDNÁVKY, ZDA NEVZÍT VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ A PODĚLIT SE TAK S TÍMTO I S VAŠIM OKOLÍM. JE OPRAVDU POTŘEBA, ABY TYTO MATERIÁLY BYLY VIDĚT.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Katalogové číslo: PRO-004
Detailní informace k: Tričko - boj proti regulaci zbraní EU - vel. XXL: www.zbraneliberec.cz/home/-pozor--opet-vrcholne-dulezita-vec-pro-nas-vsechny...
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna