kuleNůž RUI tactical zavírací na krk 19652

Malý praktický pomocník

Zavírací nůž velmi malých rozměrů od firmy RUI Tactical, který můžete mít neustále u sebe a žádná nečekaná situace vás nezaskočí. Nůž je i přes své malé rozměry dobře použitelný a je vybaven záchranářskými prvky - řezačem pásů a hrotem na rozbíjení skla.

Čepel je vyrobena z nerezové oceli s šedou povrchovou titanovou úpravou. Na čepeli je kolíček pro snadné otvírání jednou rukou. V otevřeném stavu je čepel fixována pojistkou linerlock. Příložky rukojeti jsou ocelové a na nich jsou hliníkové střenky v khaki barvě a černé kování. Na konci rukojeti je řezač pásů a kovový hrot. Nůž je dodáván s kydexovým pouzdrem pro zavěšení na krk.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Materiál čepele: nerezová ocel
Materiál střenky: hliník
Celková délka: 130mm
Délka čepele: 55mm
Hmotnost nože: 60g
Výrobce: RUI
Katalogové číslo: 19652
cena vč. dph 650.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože armádní nože a dýkykapesní zavírací noželovecké nožespeciální nožepouzdra a příslušenstvíObrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna