kuleKolimátor ECO Mod.2 4x34, zel.laser, navigační světla

Výborný a odolný zaměřovač se čtyřnásobným zvětšením.

Záměrná osnova je netradiční a výrobce ji nazval Urban Tactical (volně přeloženo: taktická osnova pro zastavěné oblasti). Jedná se o tečku s kruhem, umístěnou uprostřed MIL DOT stupnice. Záměrná osnova má černou barvu, při snížené viditelnosti je však možno zapnout podsvícení s 5-ti stupni regulace. Svítivost je slabší, není určena pro zapínání během dne, poslouží však velmi dobře za šera a snížené viditelnosti tak, že nerozostřuje terč. Podsvícení záměrné osnovy je modré.

Zaměřovač Eco Mod 2 má v těle integrovaný zelený laser a navigační LED osvětlení bílé nebo červené barvy. Laser slouží střelci jako sekundární zaměřovač. Pokud je správně nastaven, lze ho používat samostatně na kratší vzdálenost nebo ve spojení s optickým zaměřovačem na vzdálenost delší. Navigační LED světla nenahrazují taktické svítilny namontované na zbrani, jsou určeny k jejich doplnění. Poskytují střelci osvětlení nezbytné k manévrování a vyhýbání se překážkám a s identifikací cílů a překážek ve tmě v těsné blízkosti a v uzavřených prostorách.

Objektiv má průměr 34 mm. Pro nastřelení jsou na zaměřovači rektifikační šrouby pro přesné nastavení v horizontální i vertikální rovině. Jeden klik odpovídá 1/4″ MOA. Okulár nemá další korekci, nicméně hloubka ostrosti je dostatečná a díky dobré světelnosti je obraz velmi jasný.

Krytka horizontálního seřizovacího šroubu a krytka baterie jsou zajištěny proti případné ztrátě tenkým ocelovým lankem.

Pro případ značného poškození čočky (jsou z tvrzeného skla) je zaměřovač na horní straně vybaven dioptrem a světlovodnou muškou, tak aby střelec nezůstal bez mířidel. Navíc na jeho horní ploše je předpříprava pro uchycení kolimátoru Micro Dot, který umožňuje efektivní zamíření na kratší vzdálenosti.

Zaměřovač je vhodný pro všechny samonabíjecí pušky včetně ráže .308 Win. Jeho konstrukce je opravdu pevná a robustní a byla námi odzkoušena na zbraních ráže 9mm Luger, .223 Rem a 7,62×39. Zvláště vhodný je pro sportovní pušky typu AR15/M4 a Sa vz. 58 a jejich klony – neboť díky jeho malým rozměrům nezasahuje do prostoru otevřeného závěru a nezabraňuje tak výhozu nábojnic.

Zaměřovač se uchycuje velmi snadno na lišty Picatinny/Mil-Std 1913 pomocí rychloupínání a pojistky. Povrch je eloxovaný, černé barvy. Baterie je 3V, CR123A Lithium (není součástí balení).

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Výrobce: NcSTAR
cena vč. dph 8500.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna