kuleKAHLES K 624i 6-24x56

Volná citace výrobce:

Identita firmy KAHLES
Puškohledy značky Kahles jsou celosvětově uznávány jako pionýři prémiových puškohledů a dalekohledů na mezinárodním trhu. Firma byla založena roku 1898. KAHLES je nejstarší výrobce puškohledů na Světě. Na základu bohaté tradice je firma po Světě známa jako společnost, která dokáže dodat výjimečnou kvalitu na poli puškohledů a dalekohledů. Produkty kombinují přesnost se spolehlivostí a nadčasovým designem. Stabilní a moderní zázemí v Rakousku, které je plně vytápěné a chlazené bez použití fosilních paliv, pracuje výhradně s obnovitelnými zdroji energie a bylo postaveno jako maximálně ekologické vůči životnímu prostředí. Všechny produkty jsou vyráběny pod jednou střechou ve městě Guntramsdorf – Rakousko.

Nikdy nepromeškat moment
Máme na paměti, že každý střelec a pozorovatel vyžaduje maximálně jasný obraz v kombinaci s uživatelsky příjemným ovládáním a maximální spolehlivostí, aby se vypořádal s každou situací, jak nejlépe může. S tímto jasným cílem jsme vyvinuli a vyrobili vysoce kvalitní řadu optik, která umožní každému uživateli přesné zaměření a pozorování v rozhodujícím momentu.

Naše historie a vášeň pro inovaci nás dělá silnými
Na základě organizační sktruktury KAHLES, ve které jsou základními hodnotami inženýrství, povědomí o kvalitě, zachování know-how a kvality výroby, jsme schopni vyrábět výrobky nejvyšší třídy pro každého střelce a pozorovatele.

Řada K 624i 6-24 x 56

Řada K624 je výborným příkladem inovace a kvality založené na 116 letech výroby a vývoje puškohledů po celém světě. Navržená byla pro účel, kde čistý obraz (optická konstrukce se čtyřmi čočkami objektivu, důsledně opatřenými vícenásobnou antireflexní vrstvou AMV) hraje roli mezi zásahem a minutím – tato řada nastavuje nové standardy s neuvěřitelným rozlišením, kontrastem a přes 95% propustností světla.

Model 624 jako jediný nabízí volbu umístění věžičky na stranovou korekci vpravo nebo vlevo. Stavítko pro nastavení paralaxy umístěné shora - možnost ovládání levou i pravou rukou.

Precizní záměrné osnovy (Mil3;Mil4;AMR;MSR; SKMR 1,2,3 - náhledy osnov viz. foto u produktu), umístěné v první ohniskové rovině, spolu s nastavitelnou paralaxou umožní dokonalé zamíření na libovolnou vzdálenost. Připočteme-li navíc extrémně široké zorné pole, dostaneme špičkovou sportovní a taktickou optiku bez kompromisů tak, jak je u nejstaršího výrobce střelecké optiky zvykem.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Zvětšení (x): 6-24x
Optický průměr objektivu (mm): 56
Rozměr hlavního tubusu (mm): 34
Váha (g): 950
Dioptrická korekce DPT: +2 / -3.5 dpt
Délka (mm): 407
Osvětlené kříže: ano
Typ kříže: viz. katalog
Antireflexní úprava: ano, vícenásobná - technologie AMV
Oční reliéf: 89,9 mm
Regulovatelná paralaxa: ano
Průměr tubusu okuláru (mm): 43
Napájení podsvětlení osnovy: baterie CR2032
Výrobce: KAHLES
Detailní informace k: KAHLES K 624i 6-24x56: www.kahles.at
cena vč. dph 77140.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna