kuleTEKMAT - pistolová podložka na čištění zbraně

Toto není Vaše běžná čisticí podložka! Ukažte svou hrdost jako vlastníka zbraně při používání této vysoce kvalitní čisticí podložky z neoprénové pryže s gumovou podložkou, která chrání vaši pistoli, pušku, stůl nebo jakýkoli povrch, který používáte při čištění a údržbě zbraně. Pravděpodobně přechováváte svou zbraň v měkkém polstrovaném pouzdře nebo možná v zbraňovém trezoru s plstěnou vložkou která ji chrání, takže proč byste si při čištění nebo při opravě poškrábali zbraň tím, že byste ji položili na tvrdý povrch, který by ji mohl snadno poškodit, když můžete použít podložku pro čištění zbraní Tekmat ?

Měkká polyesterová vrstva zajistí, že se vaše pistole nebude poškrábaná, zatímco spodní neoprénová pryžová podložka na rohoži udrží vše na svém místě a zabrání tomu, aby se vaše pracovní plocha posunovala. Tato čistící podložka TekMat bude také zadržovat škodlivé chemikálie, olej a nečistoty, aby pronikly dolů k vašemu stolu, lavičce nebo oblasti, kde normálně čistíte a pracujete na svých střelných zbraních. Poté, co se v podložce na čištění TekMat začne hromadit příliš mnoho nečistot, chemikálií nebo oleje, vyperte v pračce na jemný cyklus, nechte vyschnout a podložka pod zbraně bude to prakticky jako nová.

Tato čisticí podložka má rozměry 28 cm x 43 cm a tloušťku 0,3 cm.
Tato velikost je ideální pro čištění, údržbu nebo opravu Vaší krátké palné zbraně a zároveň ji můžete použít jako netradiční podložku pro počítačovou myš.

Motiv prosím uveďte do poznámky při objednávce

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Výrobce: TEKMAT
Detailní informace k: TEKMAT - pistolová podložka na čištění zbraně: https://tekmat.com
cena vč. dph 550.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně protahovací trny a čistící hadříkybrynýry a galvanikačistící šňůrydržáky vytěrákuhlavňové kartáčky (vytěráky)oleje, vazelíny a čistidlapodstavce a ostatnísady na čištění hobbysady na čištění PRO-CLEANultrazvukové čističkyvytěrákové tyče, vodítka, redukcePouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna