kuleSIG SAUER M400 ENHANCED FDE

Špičkové samonabíjecí pušky s pístovým mechanismem, jedním z nejvíce testovaných a osvědčených zbraňových systémů. Tak jak je u SIGu tradicí, zbraň se vyznačuje perfektním dílenským zpracováním.

Série M400 Enhanced kompletně osazena MAGPUL doplňky (hledí, rukojeť a pažba). Oboustranná manuální pojistka a záchyt zásobníku, kterou ocení především levorucí uživatelé. V základu integrovaný úchyt na popruh typu QD. V balení tři polymerové zásobníky na 35 ran a jeden 10 ranný plechový.

V této cenové relaci rozhodně jeden z nejlepších zbraní systému AR-15 - zbraň plně kompatibilní s doplňky AR-15. Stoupání vývrtu je 1:7.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Druh zbraně: puška samonabíjecí
Ráže: .223 REM
Kapacita zásobníku: 10 (kompatibilní s AR-15 zásobníky)
Délka hlavně: 425 mm / 16,75
Mířidla: MAGPUL MBUS
Výrobce: SIG SAUER
Detailní informace k: SIG SAUER M400 ENHANCED FDE: https://www.sigsauer.com
cena vč. dph 38990.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna