kuleKORTH National Standard

Revolvery značky KORTH jsou mnohými považovány za nejlepší ve světě. Tradiční materiály, nadčasový design, pokročilé výrobní procesy a tradiční řemeslné zpracování vytvářejí ve finále zbraně, které spojují generace.

Model řady National Standard nabízí exkluzivní povrchovou úpravu DLC s atraktivním vzhledem. Hlaveň disponuje polygonálním vývrtem pro maximální přesnost a je kována za studena. V základu je zbraň osazena gumovými střenkami - ty je v případě zájmu možnost vyměnit za kterékoliv střenky na L rám typu Round Butt (kulatý). Dále revolver samozřejmě nabízí stavitelné hledí, mušku - kterou lze rychle vyměnit a skeletonizované kladivo. Lze také vyměnit válec za ráži .38 SPECIAL a nebo 9 mm LUGER (kde není potřeba používat tzv. klipsy) - výměna je velice rychlá a pohodlná.


Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Druh zbraně: revolver
Ráže: .357 MAGNUM
Kapacita zásobníku: 6
Délka hlavně: 102 mm
Celková délka: 225 mm
Hmotnost bez zásobníku: 1097 g
Spoušť: SA/DA
Detailní informace k: KORTH National Standard: https://kortharms.com/en
cena vč. dph 93990.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna