CZECH SNIPER CUP 2018 - celkové vyhodnocení

CZECH SNIPER CUP 2018 - celkové vyhodnocení

Ahoj kamarádi střelci,


dne 27.10.2018 jsme 5. kolem ukončili 4. ročník české odstřelovačské ligy CZECH SNIPER CUP. Za celý rok se nám na závodech vystřídalo cca 84 střelců, což je podobné jako v letech minulých. Necháváme v celkovém hodnocení všechny závodníky. Účastníkům byly započítány vždy 3 nejlepší výsledky. Zvlášť jsou vyhodnoceny kategorie STANDARD, SAMONABÍJECÍ a OPEN.


První 3 střelci byli vyhlášeni jako vítězové ročníku, obdrželi poháry a drobné dárky.


Kategorie STANDARD:
1. místo - Sekera Pavel se součtem nástřelů........1454 b
2. místo - Bartoň Milan se součtem nástřelů..........1416 b
3. místo - Jindra Pavel se součtem nástřelů.........1415 b


Kategorie SAMONABÍJECÍ:
1. místo - Chlapek Robert se součtem nástřelů........1350 b
2. místo - Balounek Jindřich se součtem nástřelů..........1314 b
3. místo - Voborník Petr se součtem nástřelů.........1304 b


Kategorie OPEN:
1. místo - Richter Jakub se součtem nástřelů........1497 b
2. místo - Jindra Pavel se součtem nástřelů..........1472 b
3. místo - Chudoba Aleš se součtem nástřelů.........1421 b


Dosažené výsledky jsou velmi vysoké. V standardu nás pěkně klepe Pavel Sekera, v openu Kuba Richter. V obou kategoriích nám dává zabrat Pavel Jindra. V samonabíječkách je součet 3 kol zhruba o 100 bodů více, jak v loňském roce. To je nářez. Ještě zmíním Kubu Richtra, který střílí puškou ráže .308 WINCHESTER a bez problémů s obrovským náskokem nás kosí v openu. Kuba je po roky ukázkou toho, že střílení je hlavně v rukách, ne v použité ráži.


Jménem ředitele soutěže chci ještě jednou poblahopřát vítězům. Dále vám střelcům poděkovat nejdříve za účast, ukázněné chování a setrvání na střelnici až do vyhlášení výsledků. Zbytku organizačního týmu poděkuji za odvedenou práci.


CZECH SNIPER CUP má za sebou 4 ročníky. To není úplně málo. Letošní rok se počet střeleckých soutěží rozrostl v Čechách i na Slovensku. Je toho opravdu hodně, je si z čeho vybírat a vše se bohužel nedá zvládnout. O to více si vážím vaší přízně a budu se snažit aby vás Czech Sniper Cup bavil i nadále. Budu se na Vás těšit v příštím roce.


Termíny a propozice 2019 budou včas vyvěšeny na našich stránkách.


Děkuji za pozornost. Aleš Chudoba.

Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek obchodu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.